Ogłoszenie archiwalne

Dom, ul. Nogatowa

Nogatowa, Piaski, Malbork, pomorskie

  • 225 000 zł
  • 82 m²
  • 2 743,90 zł/m²

Dom, ul. Nogatowa

Nogatowa, Piaski, Malbork, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2016

225 000 zł

82 m²

2 743,90 zł/m²

Dom, ul. Nogatowa

Zaktualizowane: 11 maja 2016

225 000 zł 82 m² 2 743,90 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
193 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1937

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

193 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1937

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 225 000 zł (2 743,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 82 m², 5 pokoi (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 1937
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 193 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe, inne
  •   Internet, telefon
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Agencja "NOWA", zaktualizowane: 11.05.2016
  •   numer ogłoszenia: 5/D/2016

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Malbork - dom przedwojenny w zabudowie szeregowej, Segment środkowy - PO KAPITALNYM REMONCIE- na parterze salon kuchnia z aneksem jadalnym wc i sypialnia ,a na piętrze dwa gotowe i trzeci do dokończenia pokój oraz łazienka i składzik. Podpiwniczony. W piwnicy piec c.o. gazowy i wszystkopalny. Stan bardzo dobry.

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.