Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Malbork - Oferty sprzedaży domów

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż: duży dom oraz garaż na dużej działce! Możliwość zamiany na mieszkanie w Malborku z dopłatą. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wraz z garażem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Kałdowo,Malbork

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:877 m²

Rezerwacja do 15.01.2026r. Malbork, dom w zabudowie bliźniaczej z odrębnym budynkiem - garażem w zabudowie bliźniaczej, działka o pow. 877m2. Lokalizacja: bardzo dobra, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kałdowo,Malbork

408 000 zł170 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Kałdowo. Nieruchomość o powierzchni 170 mkw, działka o wielkości 500 mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Partyzantów

Nowa Wieś,Malbork

884 550 zł219 m² 4 030,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonych pod adresem 1. ul. Partyzantów 3b, 82-200 Malbork 2. ul. Partyzantów 24, 82-200 Malbork.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wejhera

Nowa Wieś,Malbork

2 590 000 zł600 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Nowoczesny obiekt mieszkalno-usługowy w spokojnej okolicy Malborka - gotowy biznes + mieszkania! Kompleks usługowo-mieszkalny w Nowej Wsi Malborskiej - idealny pod inwestycję i rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaski II,Malbork

429 000 zł125 m² 3 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 125 m , położony na działce 430 m przy ul. Maksymiliana Krajewskiego w Malborku. Budynek z 1984.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatkowskiego

Południe,Malbork

69 680 zł107 m² 651,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:628 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji drugie ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Syndyk masy upadłości Damiana Starosty, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

1 190 000 zł216 m² 5 509,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Na sprzedaż Oferujemy przestronny, nowoczesny dom wolnostojący z dużą działką oraz dodatkowym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość została zaprojektowana i wykonana z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pola

Malbork,pomorskie

689 000 zł175 m² 3 937,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Oferta Na sprzedaż dom wolnostojący w Malborku, zlokalizowany przy ul. Wincentego Pola. Dom o powierzchni użytkowej 175m2, usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 486m2. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Wielbark,Malbork

749 999 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom gotowy do zamieszkania W malborku - komfort, przestrzeń I energooszczędność! Szukasz przestronnego, solidnego domu z ogrodem, w spokojnej dzielnicy, ale blisko miasta i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Kałdowo,Malbork

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:401 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż: dom w Malborku (kałdowo) w zabudowie szeregowej - ze względu na bliskość do zamku miejsce idealne na pensjonat, a także jako dom dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Czerskiego

Południe,Malbork

549 000 zł229 m² 2 397,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Malborku idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej, ale dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gałczyńskiego

Wielbark,Malbork

770 000 zł200 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Malborku, w dzielnicy Wielbark, o powierzchni 200 m , położony na działce o powierzchni 645 m . Nieruchomość charakteryzuje się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Admiralicji

Malbork,pomorskie

779 900 zł256 m² 3 046,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Wiesz że to Malbork ale nie masz sprecyzowanej lokalizacji? Zapraszamy więc do nowej, niezwykle ciekawej oferty naszego biura. Dom na ul. Admiralicji w pożądanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprzeczna

Wielbark,Malbork

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom znajduje się w dzielnicy Wielbark, w zabudowie szeregowej, położony wśród domków jednorodzinnych. Murowany, piętrowy, podpiwniczony z garażem i poddaszem. Część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

879 000 zł130 m² 6 739,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferta Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 105 m2 (powierzchnia całkowita 130,42m2), posadowiony na działce 255 m2, wybudowany w 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Malbork

Śródmieście,Malbork

490 000 zł130 m² 3 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 157 m²

W ofercie dom położony w miejscowości Królewo, oddalonej około 3,5 km od Malborka. Dom z działką o powierzchni 5,157bm2 za kwotę 490.000 To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Malbork

Śródmieście,Malbork

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Na sprzedaż mamy piękny ceglany dom z dużym garażem, pomieszczeniem gospodarczym i działką Zlokalizowany w urokliwej wsi Dąbrowa gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Admiralicji

Wielbark,Malbork

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny w Malborku - ul. Admiralicji. Zapraszamy do zakupu urokliwego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej dzielnicy Wielbark w Malborku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kałdowo,Malbork

625 000 zł152 m² 4 125,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Oferta: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Malbork, ul. Kwiatowa Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej i rozwijającej się części Malborka przy ulicy Kwiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Malbork,pomorskie

625 000 zł152 m² 4 125,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:874 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Stare Miasto,Malbork

1 600 000 zł262 m² 6 460,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferta Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 261,6 m2 (powierzchnia całkowita 377 m2) posadowiony na działce o powierzchni 3700 m2. Lokalizacja Grobelno to urokliwa miejscowość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kałdowo,Malbork

799 000 zł211 m² 3 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Oferta Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 210,8 m2 (powierzchnia użytkowa 144 m2) posadowiony na działce o powierzchni 1164 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Kałdowo,Malbork

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w Malborku ul. Brzozowa, dzielnica Kałdowo Oferujemy na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Kałdowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerskiego

Malbork,pomorskie

659 000 zł110 m² 5 994,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferta: na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość stanowi idealne miejsce dla rodziny ceniącej przestrzeń, wygodę oraz funkcjonalność. Lokalizacja: dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Włościańska

Malbork,pomorskie

626 400 zł100 m² 6 265,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Oferta Na sprzedaż III Etap inwestycji deweloperskiej składającej się z domów typu bliżniak, o powierzchni 100 mkw. Termin realizacji do 12.2025r. Lokalizacja III Etap inwestycji zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okopowa

Piaski,Malbork

650 000 zł78 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Marzysz o własnym domu z ogrodem? Mamy dla Ciebie propozycję w Malborku. Parametry nieruchomości: * zabudowa bliźniacza * powierzchnia domu 78 m2 * powierzchnia działki 640 m2 * ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zamkowa

Kałdowo,Malbork

1 290 000 zł320 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam bardzo funkcjonalny dom mieszkalny z funkcja pensjonatu! Znany jako "pokoje gościnne na zamkowej"! Mam do zaoferowania świetnie prosperujący biznes wynajmu nieruchomości w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Włościańska

Malbork,pomorskie

599 000 zł100 m² 5 991,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Oferta Na sprzedaż II Etap inwestycji deweloperskiej składającej się z domów typu bliżniak, o powierzchni 100 mkw lub 110 mkw. Termin realizacji do 08.2025r. Lokalizacja II Etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lubelska

Malbork,pomorskie

1 660 000 zł200 m² 8 316,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:583 m²

Pensjonat w Malborku 6/7 niezależnych pokoi dla gości, ogród , niezależny segment dla właściciela To może być twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy Możesz zostać właścicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowa Wieś,Malbork

319 000 zł110 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 692 m²

Dom mieszkalny oraz budynek z projektem podziału na dwa niezależne mieszkania, działka o pow 1650 m2. Oferujemy Państwu nieruchomość położona w Malborku przy ul. Moniuszki na Nowej Wsi.