Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Malbork - Oferty sprzedaży domów

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Malbork

Malbork,pomorskie

160 000 zł105 m² 1 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 704 m²

Sprzedam dom o powierzchni 76,94 m2 z działką budowlano - usługową o powierzchni 2704 m2 oraz budynkiem gospodarczym. Siedlisko - 27 arów wraz z domem położone przy wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Malbork,pomorskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Piękny piętrowy dom, tworzony z pasją, o którego dbała kobieca dłoń. Parter rozpoczyna się szerokim holem, zaraz po wejściu do domu znajduje się wiatrołap, bardzo cenny w przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Malbork,pomorskie

239 000 zł206 m² 1 160,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Ogródek z tyłu i z przodu domu. Duża piwnica, z możliwością adaptacji na pomieszczenie mieszkalne. Możliwość stworzenia miejsca parkingowego pod domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wejhera

Wielbark,Malbork

360 000 zł181 m² 1 988,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:459 m²

Parter budynku 58,25 m2 z dużym salonem, małym pokojem kuchnią, przedpokojem, łazienką i przedsionkiem. Piętro o pow 63,97 m2 mieści 4 pokoje, łazienkę i hall. Piwnica wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zygmunta Starego

Malbork,pomorskie

360 000 zł130 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Domek został ocieplony steropianem, okna plastikowe.Centralne ogrzewanie -piec z sterowaniem elektronicznym na miał.Mieszkanie posiada na parterze osobno -ubikacje i prysznic,na piętrze dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Malbork,pomorskie

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do sprzedania (połówka bliżniaka), doskonała lokalizacja! Powierzchnia domu 100 m2, działki 500 m2, podpiwniczony. Na działce murowany garaż i budynek gospodarczy. Spokojna dzielnica domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Saperów

Malbork,pomorskie

285 000 zł133 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej dzielnicy Piaski. Budynek mieszkalny o całkowitej powierzchni użytkowej ok. 133m2, częściowo podpiwniczony. Wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Malbork,pomorskie

310 000 zł185 m² 1 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:583 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej dzielnicy Piaski. Budynek mieszkalny o całkowitej powierzchni użytkowej ok. 185m2, częściowo podpiwniczony. Wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagórna

Wielbark,Malbork

550 000 zł270 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom znajduje się w dzielnicy Wielbark. Parter około 90 m2 z dużym salonem , kuchnią ,przedpokojem , garderobą i łazienką .Piętro o powierzchni również 90m2 mieści cztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Malbork,pomorskie

470 000 zł150 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Dom piętrowy wolnostojący położony niedaleko centrum z możliwością zamieszkania przez jedną lub dwie rodzinny, garaż z pomieszczeniami gospodarczymi. Działka o powirzchni 809 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Malbork,pomorskie

495 000 zł220 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Sprzedam dom wybudowany na osiedlu domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w cichej i spokojnej dzielnicy Kałdowa w Malborku województwo Pomorskie blisko Zamku Krzyżackiego, 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielbark

Wielbark,Malbork

460 000 zł262 m² 1 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:486 m²

Cena do negocjacji. W rozliczeniu możliwe 3-4 pokojowe mieszkanie, działka budowlana, lokal handlowy lub inne propozycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Malbork,pomorskie

425 000 zł347 m² 1 224,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Zabudowę działki stanowi budynek wolnostojący perterowy bez podpiwniczenia z poddaszem użytkowym i garażem w kubaturze budynku.Dojazd i dojście do budynku odbywa się z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

500 000 zł145 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom bliźniak wolnostojący, nie kolidujący z sąsiadem. Dach kryty dachówką blaszaną typu szwedzkiego. Okna nowe plastikowe. Podłogi drewniane z desek. Dwie alternatywy ogrzewania gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Malbork,pomorskie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

budynek położony w cichej dzielnicy miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słupecka

Malbork,pomorskie

545 000 zł186 m² 2 930,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:602 m²

Dom w bardzo dobrym stanie. (projekt domu- w9, przerobiony na etapie budowy) Położony w spokojnej dzielnicy domków na narożnej działce (dostęp z 2 stron). Wymienione okna, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

390 000 zł209 m² 1 866,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam dom, w rozliczeniu może być jedno lub dwa nieduże mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Sprzymierzonych

Wielbark,Malbork

530 000 zł187 m² 2 834,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny parterowy o przesuniętych poziomach. Dom w bardzo dobrym stanie. Położony w spokojnej dzielnicy domków na narożnej działce .Wymienione okna, ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Malbork,pomorskie

315 000 zł100 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do sprzedania (połówka bliżniaka) do remontu. Powierzchnia domu 100 m2, działki 500 m2. Na działce znajduje się murowany garaż i budynek gospodarczy. Centrum, spokojna dzielnica domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Malbork,pomorskie

419 000 zł230 m² 1 821,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tuwima

Malbork,pomorskie

510 000 zł195 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w stanie bardzo dobrym. Po remoncie (nowa instalacja elektryczna-miedź, nowa instalacja hydrauliczno-kanalizacyjna, nowe okna, grubość ścian 38 cm + ocieplenie styropian, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Elbląska

Malbork,pomorskie

400 000 zł183 m² 2 185,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

dom na obrzezach centrum miasta,w spokojnej dzielnicy,3 kondygnacyjny.Ostatnia kondygnacja w stanie surowym,wymaga adaptacji.Dom wymaga niewielkiego docieplenia.Duzy,zadbany ogrod,z tylu domu.Wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Malbork

Malbork,pomorskie

395 000 zł200 m² 1 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Malborku. Na parterze salon z kominkiem - 30 m kw., kuchnia, łazienka i wc. Na I piętrze 3 pokoje i duża łazienka. Poddasze do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, al. Sprzymierzonych

Malbork,pomorskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Budynek jednorodzinny wolnostojący z w doskonałej lokalizacji 5min od centrum Miasta.Budynek docieplony, nowa instalacja elektryczna,dach-dachówka ceramiczna.Część mieszkalna ok130m2: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Westerplatte

Malbork,pomorskie

440 000 zł210 m² 2 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w śródmieściu, kryty dachówką ceramiczną, ogrzewanie gazowe, piec kondensacyjny typu Junkers. Podpiwniczony całkowicie, garaż, użytkowe poddasze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Malbork

Malbork,pomorskie

750 000 zł280 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 362 m²

Dom 2 rodzinny,osobne wejscia,kondygnacja 2+1,powierzchnia uzytkowa 280m2,dzialka 1362m2,piwnica 100m2,garaz na 2 samochody,ogrzewanie olejowe,kominek,8 pokji,2 kuchnie, 2 lazienki,okna plastikowe,podlogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Malbork

Malbork,pomorskie

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej,osiedle czwartaki.Powierzchnia uzytkowa - 240m2. Cena - 500.000zl

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Korczaka

Malbork,pomorskie

650 000 zł186 m² 3 494,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

ogrzewanie , gaz ziemny + kominek z płaszczem wodnym , alarm , ogrzewanie podłogowe w łazienkach i kuchni , wiata na drugi samochód , internet bezprzewodowy , cyfra plus , ogromne poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Malbork

Malbork,pomorskie

400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Stare Pole - Dom jednorodzinny wolnostojący blisko centrum.Wybudowany w latach 90-tych,posadowiony na działce 20x40m.W domu dostępne wszystkie media:prąd,gaz.woda i kanalizacja.Standard.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij