Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na poddaszu Malbork - Oferty sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-16

399 999 zł52,83 m² 7 571,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł52,76 m² 8 908,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Słowackiego, malbork Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,76 m , położone w bloku z 2009 roku przy ul. Słowackiego w Malborku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł80 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Posiadam na sprzedaż mieszkanie przestronne w nowym budownictwie kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,10 m² 6 988 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania nieruchomości, położonej w doskonałej lokalizacji w Malborku. Nieruchomość o powierzchni 57,10.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

571 000 zł73 m² 7 821,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Nowym Budownictwie przy ul. Rodziewiczówny 14 w Malborku Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu z widokiem na park. Pomagamy W uzyskaniu kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł89,41 m² 8 377,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Uwaga: pierwsze trzy zdjęcia w galerii to wizualizacje, które prezentują przykładową aranżację salonu oraz sypialni. Kolejne zdjęcia przedstawiają aktualny, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł62,30 m² 8 025,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne mieszkanie 62,3 m oraz piwnica 8,2 m w Malborku ul. Warecka Możliwa zamiana na dom w Malborku lub w okolicy. Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Malborku, ul. Armii Krajowej. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy na trzecim, ostatnim piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł53,60 m² 8 955 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 53,6 m Malbork, ul. Henryka Sienkiewicza Po generalnym remoncie - 3 pokoje- gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł52 m² 6 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie na II piętrze przy ul. Chopina 123 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 52 m2 , ale że.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Dom, do którego chce się wracać. Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę, prywatność i komfort życia z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł60,60 m² 5 941 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania nieruchomości w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,60 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł53 m² 7 433,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie na II piętrze przy ul. Maczka 9 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 53,12 m2 , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł66,60 m² 4 279,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w centrum Malborka - 66,6 m do własnej aranżacji Jeśli szukasz mieszkania, które możesz zrobić dokładnie pod siebie - to jedna z tych ofert, które mają sens. Bez przepłacania.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł109 m² 3 211,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania w jednym! Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 109 m2 usytuowane na poddaszu zabytkowej kamienicy przy ul.17 Marca w Malborku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł75,40 m² 6 088 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Marzysz o zapewnieniu komfortowych warunków dla swojej rodziny, gdzie odnajdziesz przestrzeń i prywatność? Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Południe,Malbork

330 000 zł76 m² 4 353,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konopnickiej

Malbork,pomorskie

650 000 zł96 m² 6 771 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, klimatyczne mieszkanie 96 m z ogrodem i garażem, malbork, ul. Konopnickiej Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie, położone na pierwszym i drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Malbork

455 000 zł54 m² 8 489 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

419 000 zł53 m² 7 909 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3 pokoje Z widokiem, balkon, miejsce postojowe Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? A może myślisz o inwestycji, która zapewni stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

470 000 zł53 m² 8 908,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Malborku przy ul. Słowackiego, blok z 2009 roku! Marzysz o komfortowym mieszkaniu, w nowszym budownictwie, w dobrej lokalizacji, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Malbork

239 000 zł30 m² 8 020 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki w centrum Malborka. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grudziądzka

Malbork,pomorskie

199 000 zł28 m² 7 151 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji, parter! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,83 m, położona na parterze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Grudziądzkiej w Malborku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pl. Gabriela Narutowicza

Stare Miasto,Malbork

339 000 zł48 m² 7 077 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz pewnej inwestycji, która zabezpieczy Cię na lata lub marzysz o spokojnym miejscu do zamieszkania w doskonałej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Malbork

425 000 zł60 m² 7 131 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie 59,6 m Malbork, ul. Henryka Sienkiewicza 3 pokoje | po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Południe,Malbork

418 000 zł116 m² 3 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości atut posiada do zaoferowania wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 116 m2 , położone na poddaszu kamienicy przy ulicy J. Fałata w Malborku. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Piaski,Malbork

399 000 zł66 m² 6 073 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania nieruchomości w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,70 m2 znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Malbork,pomorskie

390 000 zł56 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, nowoczesne mieszkanie w sercu Malborka ul. Krakowska Jeśli marzysz o mieszkaniu, w którym od razu poczujesz się jak u siebie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Westerplatte

Malbork,pomorskie

399 000 zł58 m² 6 903 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z garażem, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 57,80 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smoluchowskiego

Południe,Malbork

499 000 zł57 m² 8 711,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż! Piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Malborku przy ul. Smoluchowskiego, os. Południe! Marzysz o komfortowym mieszkaniu, w nowszym budownictwie, w dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Piaski,Malbork

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 38m2. Po generalnym remoncie. Mieszkanie mile, przytulne, bardzo zadbane, ciche. Nie wymaga kompletnie żadnego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Malbork,pomorskie

420 000 zł124 m² 3 387 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu nieruchomość o powierzchni 124 m2 przy ulicy Karszewskiego w Malborku. Lokal mieści się na I piętrze i posiada wszystkie uroki zabytkowej kamienicy, takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Malbork

299 000 zł72 m² 4 176 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szukasz trzypokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Oto nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania! Jeśli 3 pokoje dla Ciebie to za mało, to mieszkanie świetnie się sprowadzi jako 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Malbork,pomorskie

220 000 zł37 m² 5 911 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Szymanowskiego w Malborku. Nieruchomość o powierzchni 37,22 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Piaski,Malbork

280 000 zł48 m² 5 854,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Malbork,pomorskie

249 000 zł35 m² 7 114 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 35m2. Nieruchomość znajduję się na parterze w bloku przy ulicy Grudziądzkiej i jest gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Saperów

Malbork,pomorskie

230 000 zł66 m² 3 474 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na pierwsze pięto w budynku położonej przy ulicy Saperów w Malborku. Mieszkanie o powierzchni 66,20 m2 ze świetną lokalizacją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Malbork,pomorskie

340 000 zł61 m² 5 537 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania? Nie masz ochoty na przeprowadzanie uciążliwych remontów? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Malbork,pomorskie

260 000 zł50 m² 5 242 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu jasne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Prezentowana nieruchomość o powierzchni 49,60 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Piaski,Malbork

260 000 zł38 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe nowoczesne mieszkanie w pełni umeblowane, idealne na start! Szukasz mieszkania które jest nowoczesne i nie wymaga żadnego dodatkowego nakładu finansowego? Ta nieruchomość spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Malbork,pomorskie

350 000 zł88 m² 3 977 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie w domu, który obecnie jest zamieszkały przez trzy rodzinny. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy na Piaskach w Malborku przy ulicy Chopina. Zaletą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij