Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Orzeszkowej, Malbork, pomorskie

  • 270 000 zł
  • 87,04 m²
  • 3 102,02 zł/m²

Zdjęcie

Aneta Fiałek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Orzeszkowej, Malbork, pomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

270 000 zł

87,04 m²

3 102,02 zł/m²

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Zaktualizowane: 7 maja 2026

270 000 zł 87,04 m² 3 102,02 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

-

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 87,04 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: drewniane
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 482 zł

Opis nieruchomości

Nieruchomość znajduje się w kamienicy w ŚCISŁYM CENTRUM przy ul. Orzeszkowej 3 w Malborku.

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI

Lokal mieszkalny znajduje się na II Piętrze , a jego pow. użytkowa 84,07 m2 i składa się z :
- trzech przestronnych na planie kwadratu pokoi , w tym jeden z wyjściem na balkon,
- kuchni,
- łazienki z wc
- przedpokoju
- do mieszkania przynależy piwnica o pow. (...)

Agent

Aneta Fiałek

500 062...

500 062 915

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aneta Fiałek

500 062...

500 062 915

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl