Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Malbork - Oferty sprzedaży nieruchomości

174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

174 ogłoszenia

720 000 zł75,50 m² 9 536,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta: na sprzedaż nowoczesny apartament w nowym budownictwie o powierzchni 75,41 mkw, z własnościowym zewnętrznym miejscem parkingowym. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż nieruchomość w samym ścisłym Centrum Miasta ul. Jagiellońska 4 w Malborku pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 900 m² 10,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkania na parterze przy ul. Zakopiańskiej 8 w Malborku. Pomagamy W wuzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Mieszkanie o pow. 41,60 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

295 000 zł37,77 m² 7 810,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nowe Horyzonty to komfort, funkcjonalność i spokój. Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Nowe Horyzonty,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł200 m² 2 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferta Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o dużym potencjale aranżacyjnym, położony przy ul. Stefana Batorego w Malborku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 123,16.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł177 m² 4 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u nas! pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Wolnostojący dom usytuowany w miejscowości Kościeleczki oddalone tylko 5 km od Malborka Zaprojektowany na planie zegara.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł86 m² 7 779,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86 m , zlokalizowane w Malborku, przy ul. Marii Konopnickiej. Nieruchomość po generalnym remoncie, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

184 600 zł1 424 m² 129,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę jednorodzinną W malborku na osiedlu wielbark! cena: 184 600 zł powierzchnia: 1424 m2 Oferujemy na sprzedaż działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł546 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o swoim miejscu na ziemi? Kameralne działki budowlane w Kałdowie to idealne połączenie spokoju, natury i szybkiego dojazdu do Malborka. Kałdowo, gmina Malbork, oferuje Ci to, czego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł28,66 m² 10 432,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 28,66 m z widokiem na Zamek Malbork Na sprzedaż funkcjonalna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28,66 m , położona na III piętrze w budynku w Malborku.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł54,51 m² 7 503,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 391 m² 60,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Szawałd. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Szawałd jest to miejscowość oddalona : 15 km od Malborka 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł44,50 m² 7 078,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,80 m , położone na II piętrze budynku. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,70 m . To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł2 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna działki Z wz pod zabudowę szeregową (9 domów) malbork Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane położone w Malborku (obręb 16), o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł51,90 m² 7 263,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne, centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 51,90 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż świetnie zlokalizowane, trzypokojowe mieszkanie, położone w Malborku przy ul. Sienkiewicza 57. Mieszkanie znajduje się w samym centrum własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy 110 m - centrum Malborka, ul. Żeromskiego (obok Kauflandu) Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 110 m , położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł643,80 m² 3 417,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 629 m²

Na sprzedaż funkcjonujący motel z ogromnym potencjałem w Malborku. Na sprzedaż wyjątkowy obiekt noclegowy składający się z dwóch budynków, obecnie działający jako motel, położony.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Malborku, ul. Armii Krajowej. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy na trzecim, ostatnim piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 430 m² 148,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 2430 m - Malbork, kałdowo, ul. Tczewska Na sprzedaż działka nr 1/3 o powierzchni 2430 m , położona w Malborku (dzielnica Kałdowo) przy ulicy Tczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł222,20 m² 6 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom z udogodnieniami w Malborku! Urokliwie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł230 m² 3 039,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:906 m²

Na sprzedaż przestronny budynek mieszkalny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Malborka - przy ul. Kraszewskiego. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kałdowie - duży potencjał, wiele możliwości aranżacyjnych! Oferujemy na sprzedaż murowany, wolnostojący dom jednorodzinny, podpiwniczony, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł172,90 m² 8 097,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 469 m²

To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w Malborku Dom 172,9 m na działce 2,469m2 z ogrodem, stawem, biurem, halami i potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł117 m² 5 547,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta w trakcie realizacji. W ofercie sprzedaży dwa, bezczynszowe lokale usługowo-handlowe, zlokalizowane w centrum Malborka, przy ul. Kościuszki, kilkadziesiąt metrów od głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł58,30 m² 4 802,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2-pokojowe z garażem ul. Ogrodowa, malbork ''to twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy'' na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,30 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł30 300 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki rozległe, w malborskiej dzielnicy Piaski-Rakowiec, które niczym pola pełne obietnic stoją, gotowe przyjąć w swe objęcia kamień i drewno, aby wkrótce wyrosły tam.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł151,45 m² 6 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni łącznej z garażem 151,45 m2 wybudowany w 2011 roku usytowany na działce o powierzchni 303 m2. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł3 386 m² 900,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 753 m²

Malbork, budynek biurowy, 3386 m2, sprzedam, 3 050 000 zł. Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą nr IX/80/2015 Rady Miasta Malbork, z dnia 30 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł79,90 m² 4 868,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,9 m , położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Orzeszkowej 28 w Malborku. Lokal z wysokimi sufitami i dużymi,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł40,60 m² 6 527,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż świetnie zlokalizowane, dwupokojowe mieszkanie, położone w Malborku przy ul. Jasnej 4 , usytuowane na XI piętrze w bloku wyposażonym w dwie windy. Własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł53 m² 5 603,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m w Malborku, przy ul. Sienkiewicza. Lokal znajduje się na I piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł80,90 m² 4 944,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezkonkurencyjna Widoczność! 80,9 m Potencjału, twoja Witryna na Głównej Arterii Malborka (sienkiewicza 15) Szukasz miejsca na biznes, które obroni się sam swoją lokalizacją? Ten lokal to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł71,60 m² 5 432,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Malborka ul. Sienkiewicza Podstawowe informacje: lokalizacja: malbork, ul. Sienkiewicza Powierzchnia mieszkania: 71,6 m Piwnica: ok. 3 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł982 m² 131,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 982 m , położoną w Nowej Wsi w gminie Malbork. Lokalizacja Działka znajduje się na spokojnym, rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł6 850 m² 583,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 850 m²

Biurowiec 745,74 M2, 9 budynków, 42 garaże 6,850M2 (malbork, chodkiewicza) Jeśli szukasz biurowca z halami, to ogłoszenie jest da Ciebie To może być twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,60 m² 6 694,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości z potencjałem, która zachwyca widokiem każdego dnia? To 4-pokojowe mieszkanie na 9. piętrze łączy w sobie funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł3 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł179 m² 7 262,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:617 m²

Oferta: na sprzedaż nieruchomość w Malborku, która daje wygodę życia i wiele możliwości na przyszłość. To dom z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi, dzięki czemu świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł74,95 m² 6 937,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74,95 m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy Al. Wojska Polskiego 501 w Malborku.