Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Malbork - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Malbork,pomorskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego. Lokalizacja: lokal znajduję się w ścisłym centrum miasta - ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pl. Gabriela Narutowicza

Malbork,pomorskie

250 zł25 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ważne! Rezerwacja apartamentu jest możliwa wyłącznie online na naszej stronie porent pl. Gwarantuje to, że po dokonaniu rezerwacji wybrany termin zostanie natychmiast zablokowany na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pl. Gabriela Narutowicza

Stare Miasto,Malbork

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteś na etapie poszukiwania idealnego miejsca dla siebie lub pod inwestycje? Zależy Ci na nieruchomości położonej w samym centrum Malborka z miejscem parkingowym przed blokiem? To twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Malbork

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta: oferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 50 m2, zlokalizowaną na drugim piętrze w wyjątkowej części Malborka, na Starym Mieście. To oferta skierowana dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Południe,Malbork

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m , położoną na 3. piętrze bloku mieszkalnego przy ulicy Wybickiego 22 w Malborku. Mieszkanie składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Malbork

Śródmieście,Malbork

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesteś na etapie poszukiwania idealnego miejsca dla siebie lub pod inwestycje w dobrej lokalizacji? Chcesz urządzić mieszkanie według swojego własnego pomysłu? Mamy ofertę, która spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotarbińskiego

Malbork,pomorskie

1 300 zł48 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Przedstawiamy przytulne mieszkanie dwupokojowe na parterze w Malborku, na ulicy Kotarbińskiego. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w bloku przy ulicy Kotarbińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Malbork,pomorskie

1 800 zł53 m² 33,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Przytulne mieszkanie dwupokojowe, na pierwszym piętrze w centrum Malborka. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ulicy Wareckiej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Malbork,pomorskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta: na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Konopnickiej w Malborku. Lokalizacja: ul. Marii Konopnickiej w Malborku. Nieruchomość znajduje się w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Malbork

Malbork,pomorskie

1 600 zł52 m² 30,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Oferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 52,4 mkw znajdującą się w bloku wielorodzinnym, położonym w Malborku na ulicy Generała Stanisława Maczka. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Westerplatte

Malbork,pomorskie

320 000 zł58 m² 5 565,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Przedstawiamy Państwu dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 mkw w Centrum Malborka. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta na ulicy Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Malbork,pomorskie

1 900 zł42 m² 44,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,31 m2, położone na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Konopnickiej w Malborku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Malbork,pomorskie

1 500 zł37 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w centrum Malborka o pow. 36,71 m2 Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest praktycznie w centrum Malborka, co zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Malbork

Malbork,pomorskie

65 000 zł56 m² 1 154,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Lokalu w Szropach o pow. 56,3mkw dodatkowo istnieje możliwość zaaranżowania strychu o powierzchni około 28,8 mkw. I Lokal można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Śródmieście,Malbork

235 000 zł44 m² 5 355,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkania Z balkonem W malborku, ul. Jasna, idealne na strat! - pow. 43,88 m2 - 2 pokoje - balkon - osobna kuchnia - przedpokój - łazienka z W.C. - piwnica - okna pcv - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Stare Miasto,Malbork

259 000 zł46 m² 5 679,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Malborku przy ul. Bema o powierzchni 45,6mkw. Lokal znajduje się na parterze. W jego skład wchodzi salon z balkonem, pokój, korytarz, kuchnia i łazienka oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Malbork,pomorskie

1 600 zł38 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia przytulne bezczynszowe mieszkanie o pow. 37,76 mkw. z własnym garażem i ogródkiem. Lokalizacja Malbork ul. Łokietka Opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Malbork,pomorskie

230 000 zł50 m² 4 646 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze w wieżowcu przy ulicy Jagiellońska w Malborku. To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

384 000 zł45 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta: na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Malborku przy ul. Słowackiego. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Malbork

1 300 zł44 m² 29,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem, korzystna lokalizacja, wyposażone i gotowe do zamieszkania Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Malborka. Mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Malbork,pomorskie

220 000 zł37 m² 5 911 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Szymanowskiego w Malborku. Nieruchomość o powierzchni 37,22 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Malbork

210 000 zł33 m² 6 394,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w centrum Malborka? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - 2 niezależne pokoje, - wyposażenie w cenie mieszkania, - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Malbork,pomorskie

279 000 zł46 m² 6 036,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,22 mkw, 2 pokoje, w centrum Malborka Lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Malborka przy ulicy Jasnej. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Malbork,pomorskie

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwu pokojowe mieszkanie w Malbork, zlokalizowane na ulicy Władysława Reymonta. W skład mieszkania o powierzchni 42 mkw wchodzi pokój z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Piaski,Malbork

280 000 zł48 m² 5 854,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Południe,Malbork

258 150 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Malbork,pomorskie

439 000 zł66 m² 6 648,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o pow. 51,04 mkw. w Malborku przy ul. Jagiellońskiej, usytuowanego na trzecim piętrze bloku mieszkalnwgo. Przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Malbork,pomorskie

249 000 zł35 m² 7 114 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 35m2. Nieruchomość znajduję się na parterze w bloku przy ulicy Grudziądzkiej i jest gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Malbork,pomorskie

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w samym Centrum miasta - ul. Kościuszki z widokiem na Zamek. Mieszkanie składa się z 2 pokoi- salon i sypialnia, oddzielnej kuchni, dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Malbork,pomorskie

175 000 zł31 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie dziękuję biurom nieruchomości za współpracę. Jestem dostępny telefonicznie do 22:00, również w weekendy, więc śmiało można się ze mną skontaktować. Mieszkanie można obejrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Malbork,pomorskie

260 000 zł50 m² 5 242 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu jasne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Prezentowana nieruchomość o powierzchni 49,60 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pl. Gabriela Narutowicza

Malbork,pomorskie

195 000 zł36 m² 5 403,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze bloku mieszkalnego przy ul. Plac Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzi korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Piaski,Malbork

260 000 zł38 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe nowoczesne mieszkanie w pełni umeblowane, idealne na start! Szukasz mieszkania które jest nowoczesne i nie wymaga żadnego dodatkowego nakładu finansowego? Ta nieruchomość spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Malbork,pomorskie

315 000 zł38 m² 8 272,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta: przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o pow. 38,18 mkw zlokalizowanego w Malborku przy ul. Jagiellońskiej. Lokalizacja: budynek znajduje się w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Malbork,pomorskie

249 500 zł42 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

"Poszukujesz nowego, przytulnego mieszkania w Malborku? Oto oferta skierowana do Ciebie! Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 42 mkw, zlokalizowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Malbork,pomorskie

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Unikalne mieszkanie w Malborku z bliskością zamku i nowoczesnym wykończeniem! Pragniesz znaleźć swoje wymarzone miejsce w historycznym Malborku? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Malbork,pomorskie

229 999 zł41 m² 5 609,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40,60 m kw., położone na drugim piętrze budynku z windą, usytuowanego w samym sercu Malborka. Przy budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Malbork,pomorskie

199 000 zł38 m² 5 250,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Malborku przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie o powierzchni 37,9 mkw znajdujące się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego w Malborku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna

Śródmieście,Malbork

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz funkcjonalnego miejsca na start lub dla starszej osoby? Koniecznie zapoznaj się z ofertą! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane na IX piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Malbork,pomorskie

165 000 zł48 m² 3 466 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż które jest świetne dla singla, rodziny z dziećmi lub jako lokata kapitału. Idealne na wynajem długo lub krótkoterminowy. Inwestycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

265 000 zł45 m² 5 863 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Galeria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m2 znajdujące się na parterze w bloku przy ulicy Słowackiego w Malborku. Ogromnym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij