Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Malbork - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Malborka, przy ul. Narutowicza 3b. Lokal w dobrym stanie technicznym - gotowy do wprowadzenia lub lekkiego odświeżenia według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł55,10 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Malborku przy ul. Słowackiego, w budynku z 2008/2009 roku. Szukasz mieszkania w nowszym budownictwie, gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

230 000 zł39,08 m² 5 885,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie 35,24 m | 2 pokoje | Stare Miasto | Malbork Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,24 m , położone na 3 piętrze na osiedlu Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50,30 m² 6 540,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone na 8 piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Sienkiewicza w Malborku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

179 000 zł44 m² 4 068,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 2. piętrze w 2-piętrowym, ocieplonym budynku przy ul. Mickiewicza 69.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Ulicy Gabriela Narutowicza w świetnym punkcie zarówno do życia, jak i pod inwestycję. "To twoja inwestycja nie tylko metr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 552 zł44,04 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar ropoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 1. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji Stare Miasto w Malborku. To może być twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,90 m² 8 588,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Malbork Południe | gotowe do zamieszkania | balkon | spokojna okolica Na sprzedaż komfortowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni ok. 48,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,10 m² 6 966,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla rodziny 2+1? Prezentujemy ustawne, zadbane i wyjątkowo ciepłe mieszkanie przy ul. Michałowskiego 11. To propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń oraz doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Malbork,pomorskie

229 000 zł52,10 m² 4 395,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,1 m , położone na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej w Malborku. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w klimatycznej kamienicy - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł41,10 m² 7 761,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nowe Horyzonty to połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju, a jego wyjątkowym atutem jest prywatny ogródek, który tworzy idealną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł59,90 m² 31,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Michałowskiego w Malborku (os. Południe). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,09 m² 7 453,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta: oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,09 m , położone na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Narutowicza. Lokal jest w dobrym stanie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 988 zł43,61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Tarasy Belvedere Nowoczesność w centrum Malborka. Deweloper Projekt Jantar z dumą prezentuje swoją flagową inwestycję Tarasy Belvedere. To prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany projekt na.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | 38 m | Malbork, al. Wojska Polskiego

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,46 m² 7 520,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie - propozycja idealna na inwestycję na wynajem! Jest obecnie wynajmowane i przynosi zysk, możliwość kontynuacji umowy wynajmu i zarabiania od pierwszego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 520 zł38,16 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,80 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Malborku. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł37,77 m² 7 810,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nowe Horyzonty to komfort, funkcjonalność i spokój. Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Nowe Horyzonty,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

315 000 zł44,50 m² 7 078,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,80 m , położone na II piętrze budynku. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,70 m . To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł58,30 m² 4 802,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2-pokojowe z garażem ul. Ogrodowa, malbork ''to twoja inwestycja nie tylko metr kwadratowy'' na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,30 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł40,60 m² 6 527,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż świetnie zlokalizowane, dwupokojowe mieszkanie, położone w Malborku przy ul. Jasnej 4 , usytuowane na XI piętrze w bloku wyposażonym w dwie windy. Własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł52 m² 6 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie na II piętrze przy ul. Chopina 123 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 52 m2 , ale że.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,24 m² 6 498,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie blisko Zamku w Malborku - świetna lokalizacja, idealne pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Malborku,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł62 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku w samym centrum Malborka ul. Jagiellońska. Idealna lokalizacja, świetny.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 33 m z ogródkiem i garażem Malbork, ul. Kochanowskiego 275 000 zł (do negocjacji) Opis nieruchomości: powierzchnia: 33 m , Lokalizacja: parter w jednopiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł36,58 m² 8 611,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nowoczesny budynek z windą, inwestycja Nowe Horyzonty, miejsce parkingowe, zasoby z 2025r Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 36,58 m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Południe w Malborku. Do lokalu przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,20 m² 6 846,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku - 48,20 m Cena: 330 000 pln Oferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,90 m ,w tym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta: na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Malborku. Lokal ma funkcjonalny, rozkładowy układ, co czyni go wygodnym zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 252 zł45,74 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pl. Gabriela Narutowicza

Stare Miasto,Malbork

310 000 zł44 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam słoneczne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe przy pl. Narutowicza w Malborku. Nieruchomość wyróżnia się idealnym widokiem na Zamek Krzyżacki "to twoja.