Mieszkanie Malbork

Malbork, pomorskie

  • 179 000 zł
  • 44 m²
  • 4 068,18 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Bez

Skontaktuj się

Mieszkanie Malbork

Malbork, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

179 000 zł

44 m²

4 068,18 zł/m²

Mieszkanie Malbork

Zaktualizowane: 12 maja 2026

179 000 zł 44 m² 4 068,18 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 179 000 zł (4 068,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 44 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Czynsz: 640 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji!
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 2. piętrze w 2-piętrowym, ocieplonym budynku przy ul. Mickiewicza 69 w Malborku. Lokal do generalnego remontu idealna propozycja dla inwestora lub osób chcących urządzić mieszkanie według własnych potrzeb. (...)

Agent

Tomasz Bez

739 103...

739 103 930

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Bez

739 103...

739 103 930

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Bez